خدمات شبکه های اجتماعی

خدمات اینستاگرام

null
خدمات ربات اینستاگرام طراحان شامل می باشد

خدمات شبکه های اجتماعی ، یکی از برترین خدماتی است که  سایت طراحان در حال حاضر آن را با قیمتی مناسب عرضه می کند. این یک فرصت برای تولید کنندگان و فروشندگان است تا بتوانند در پیج اینستاگرام خود ، افزایش درآمد و بازدید داشته باشند

تعرفه های پکیج خدمات اینستاگرام

پکیج الماس

80 هزار تومان

لایک خودکار    


فالو خودکار    


آنفالو خودکار  


کامنت هوشمند 


باز ارسال پست  


like + folow     


فالو بک      


پیغام دایرکت خودکار


پست خودکار   


۳۰ روزه


پکیج یاقوت

60 هزار تومان

لایک خودکار    


فالو خودکار    


آنفالو خودکار  


کامنت هوشمند 


باز ارسال پست   


like + folow      


فالو بک       


پیغام دایرکت خودکار


پست خودکار    


۳۰ روزه


پکیج طلا

40 هزار تومان

لایک خودکار    


فالو خودکار    


آنفالو خودکار  


کامنت هوشمند 


باز ارسال پست   


like + folow      


فالو بک       


پیغام دایرکت خودکار


پست خودکار    


۳۰ روزه


سوالات متداول

ربات طراحان یک سیستم فروش فالوور نیست ، ربات اینستاگرام طراحان یک سیستم هوشمند برای افزایش فالوور ، تبلیغات و مدیریت اکانت اینستاگرام شماست، ربات می‌تواند با تنظیم شدن بر روی اهداف شما که این اهداف می‌توانند صفحه های رقیب و پرطرفدار اینستاگرام ، تگ ها و یا موقعیت های جغرافیایی از یک شهر گرفته تا یک محله خاص تنظیم شود و از این اهداف برای شما فالوور واقعی و فعال اینستاگرام به صورت تضمینی جمع آوری کند. روش کار به این صورت است که پس از تنظیم و روشن کردن ربات ، ربات به طور هوشمند شروع به لایک کردن ، کامنت گذاشتن و فالو کردن بازار هدف شما می‌کند ، با این کار روزانه حجم زیادی بازدید کننده ، فالوور واقعی و فعال به سمت صفحه ی شما سرازیر می‌شود.

تمام فالوور هایی که ربات برای شما جمع آوری می‌کند واقعی هستند و ربات به صورت هوشمند به شما گزارش می‌کند که این فالوور از کدام هدفی که شما برایش تنظیم کرده بودید جذب صفحه شما شده است.

بله ، صد در صد ، بر خلاف سایت های فروش فالوور که فالوور های تقلبی ( اکانت های از پیش ساخته شده و غیر فعال) به شما ارائه می دهند ، ربات ما فالوور های ۱۰۰٪ واقعی و فعال برای شما جمع آوری می کند.

برای شروع کار حتما‌  باید یک هفته از ثبت نام اکانت شما گذشته باشد ، عکس پروفایل داشته باشید ، ۶ عکس در اکانت خود آپلود کنید و با سرعت کم شروع به کار کرده و طی چند روز سرعت را به متوسط  افزایش دهید.

درصورت استفاده صحیح و رعایت توصیه های امنیتی ذکر شده در این صفحه ، بله ( عدم افزایش سرعت ناگهانی ،  استفاده از تگ های فارسی و … ) .

ما شدیدا توصیه می کنیم در هنگام روشن بودن ربات از هرگونه فعالیت بجز چک کردن صفحه اصلی پروفایلتان خود داری کنید .

می توانید ربات اینستاگرام تان را تنظیم کنید تا زمانی که یک نفر جدید صفحه ی شما را فالو کرد یک پیام دایرکت جهت تشکر و معرفی کسب و کارتان برای این فالوور جدید ارسال شود ، مشتریان ما با این کار توانسته اند فروش خود را در اینستاگرام ۲ برابر کنند و فالوور های ثابت و وفادار جذب کنند!

اول از همه از ارسال کامنت تبلیغاتی و بی معنی که باعث دریافت گزارش اسپم می شوند خودداری کنید ، کامنت های مثبت دو کلمه ای به زبان فارسی به لیست اضافه کنید که برای اکثر پست ها مناسب باشند.   شما قادرین کامنت تبلیغاتی قرار بدهید ولی حدالمکان این نوع کامنت ها را توصیه نمی کنیم

اینستاگرام فعالیت اکانت ها را محدود می کند ، به این صورت که شما نمی توانید در یک روز بیش از یک مقدار کامنت ، لایک و فالو کنید ، ربات ما برای رد نشدن از این محدودیت ها و جلوگیری از خطر های احتمالی برنامه ما با سه سرعت متفاوت کار می کند ، کم ، متوسط و زیاد که اکیدا بایستی در روز های اول کار با سیستم از سرعت کم استفاده کنید و طی چند روز سرعت را به مرحله بعد افزایش دهید.                (توصیه ما استفاده از سرعت متوسط است )

احتمالا تگ ها ، موقعیت های جغرافیایی یا کاربران هدف خوبی را انتخاب نکرده اید یا اینکه تمام پست های منابع فعالیتان را لایک و کامنت گذاری کرده اید . بهتر است هدف های جدیدی را برای ربات مشخص کنید و ربات را ریستارت کنید .